KARS OTO KİRALAMA sektör lideri BEY CAR RENTAL

Kars Havalimanında ofisimiz bulunmaktadır.
Tüm araçlarımız Rent a Car Kaskoludur.
Kars’taki tek kurumsal Oto Kiralama firmasıdır.
Kars Havalimanı ücretsiz servisimiz vardır.

Bey Car Rental Oto Kiralama, 1985 yılında günlük araç kiralama ve operasyonel filo kiralama sektöründe hizmet vermeye başladı. Kuruluşunun ilk yılında sektöre hızlı ve güçlü bir şekilde giriş yapan Bey Car Rental Kars Oto Kiralama; bugün iş ortaklarıyla beraber 4000’den fazla araç parkı ile sürdürülebilir ve karlı büyümesine devam ediyor.

Bey Car Rental Kars Oto Kiralama olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetimizi çeşitli marka ve modellerden oluşan araç parkımızı sürekli bir şekilde büyüterek, kalite, güven ve uygun fiyat üçgeninde sizlere sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı sürdürülebilir büyüme anlayışı doğrultusunda operasyonel filo kiralama sektöründe olduğu gibi günlük kiralama sektöründe de iddaalı konumumuzu koruyoruz.

Kars Rent a Car Günlük Kiralama sektöründe faaliyet gösterdiği 12 yıl içerisinde güvenilirliğin adresi oldu. “Söz verdiysek yaparız” anlayışı ile çalışanlarından müşterilerine kadar tüm değer zincirine aynı güveni tahsis etmektedir.

Sadece araç kiralama değil, kiralama süresince müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını kendi sorunları gibi gören çalışanları sayesinde sektörde farklılığın merkezi haline geldi.

En uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri bir araya getirme başarısını gösteren Bey Car Rental Kars Oto Kiralama, kısa süre içerisinde Türkiye’nin lider günlük kiralama şirketleri arasına girmeyi hedeflemektedir.